ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ ANKARA 0312 361 0 900

0 312 361 0 900-| ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ ANKARA |

 • ARÇELİK Buzdolabı Servisi
 • ARÇELİK Çamaşır Makinesi Servisi
 • ARÇELİK Bulaşık Makinesi Servisi
 • ARÇELİK Televizyon Servisi
 • ARÇELİK Klima Servisi
 • ARÇELİK Kombi Servisi

 

0312 361 0 900 | ANKARA ARÇELİK SERVİSLERİ

 

ARÇELİK Arıza Servis Onarım

* Telefon ile çağrı yaparak servis yazdırabilirsniz.

* Servis kaydından sonra ekibimiz en kısa sürede belirrtiğiniz adreste size hizmet verecektir.

* Servis ekibimiz size arızalı cihaz için gerekli bilgileri verip teklif sunacaktır.

* Dilerseniz onarımı gerçekleştirecektir.

ARÇELİK SERVİS İLETİŞİM HATTI : (0312) 361 0 900
Beyaz Eşya Servisi olarak , tüm beyaz eşyalarınızda , bakım hizmeti vermekteyiz.
ARÇELİK SERVİSİ ANKARA
ARÇELİK SERVİSİ ANKARA Beyaz Eşyalarınıza, vericelek servis hizmeti, deneyimli ve işinde uzman teknik servis ekibimizle gerçekleşecektir. Onarılan elektronik malzemenin gerekli tüm testleri yapılıp, güvenli bir şkeilde sizlere sunulacaktır. ARÇELİKServisi olarak yıllardır bölgede hizmet veriyoruz, amacımız istikrarlı ve güvenli bir sevis hizmeti sağlamak. Siz değerli müşterilerimizin memmuniyeti için lütfen tüm istek ve önerilerinizi bizlere bildiriniz. ARÇELİK Servis, iş konusunda gün içerisinde sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

ANKARA ARÇELİK SERVİSİ
Çalışma Saatleri : 09:00 – 20:00
Servis Telefonundan Kayıt Açtırabilirsiniz.

ARÇELİK SERVİSİ
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Deneyimli Teknik Personel
Yerinde Arıza Tesbiti

ARÇELİK marka ürünlerinizde,
İşçilik ve Parça Garantisi Verilmektedir.
Tüm kullanılan malzemelerde 1 yıl garanti.
Bakım ve Arıza Tesbit Hizmeti

. Makinenizi kapatıp tekrar çalıştırın . Arıza devam ediyorsa ARÇELİK makineniz fişini prizden çekin, muslukları kapatın ve yetkili servisi çağırın.

Program başlatamıyor veya program seçimi yapılamıyorsa
Alt yapı kaynaklı problemler (şebeke gerilimi, su basıncı vb.) yüzünden makine kendini korumaya almış olabilir. Bu nedenle programı başlatamaz veya program seçimi yapamazsanız Başla/Bekle/İptal tuşuna 3 sn. basarak ARÇELİK makineyi fabrika ayarlarına getirir.
Makineniz çalışırken sular kesilirse, çalışmakta olan program ilerlemez. Programı devam ettirmek için
Başla/Bekle/İptal tuşuna basın , program ilerleyecektir.
Voltaj düşüklüğü sebebiyle makineniz durabilir
Bir süre bekleyin voltaj normal seviyeye geldiğinde makineniz çalışmaya başlayacaktır.
Üretim esnasında kalite kontrol işlemleri nedeniyle makinenizde bir miktar su kalmış olabilir
Bunun ARÇELİK makinenize hiç bir zararı yoktur.
ARÇELİK makinenizde program seçtiniz ve Başla/Bekle/İptal tuşuna bastınız ama makine çalışmadı
Makinenizin fişi topraklı prize takılmamış, ön kapak kapanmamış  veya sigorta atmış olabilir.
ARÇELİK makinenizin altından su mu geliyor?
Su giriş ve boşaltma hortumlarını kontrol ediniz. İyi takılmış mı? Su giriş hortumunun contaları yerine iyi oturmamış olabilir. İkisi de değilse pompa filtresi tam kapalı olmayabilir.
Alınan su doğrudan tahliye mi oluyor?
Boşaltma hortumunun kullanma kılavuzundaki gibi bağlı olup olmadığını kontrol ediniz.
Su boşalma esnasında pompadan su sesi gelebilir
Bu ses normaldir.
Deterjan çekmecesinden köpük mü taşıyor?
Deterjanınızın otomatik makineye uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Bir sonraki yıkamada önerilen miktarda deterjan kullanınız.
Bazen durulama ve sıkma etkinliğinden çıkıyor veya yeteri kadar kuru çıkmıyor memmun değilseniz?
Doğru program  seçtiğinizden, devir ayar / düşürme düğmesini doğru ayarladığınızdan , sectiğiniz programa uygun çamaşır yüklediğinizden emin olun, voltajın normal olduğu saatlerde tekrar deneyin.

Bilmeniz Gerekenler! ARÇELİK SERVİSİ 0312 361 0 900 ANKARA

Çamaşır Makinası Arızası

Çamaşır makinası çalışmıyor?Prizi kontrol edinMakinanızın kapağının tam olarak kapandığından emin olunEvinizin sigorta panelini kontrol edinÇamaşır makinası su almıyorMusluğu kon… Devamı

Bulaşık Makinası Arıza Ve Çözümleri

Bulaşık makinası iyi yıkamıyor?Tuz ve parlatıcınızı tamamlayınTuz ve parlatıcı ayarlarını yükseltinSu fiskiyelerini temizleyinBulaşık makinası çalışmıyor?Bulaşık makinanızın … Devamı

Beyaz Eşya Klima Kullanım Kılavuzları

Sahip olduğunuz cihaz, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, kombi ya da klima olsun kullanım kılavuzları sayesinde ilgili ürünün kullanma bilgilerini ve arıza an… Devamı

Kombi Kullanım Arızaları

Kombi marka ve modellerinin sağlıklı kullanımı ve basit bakımlarının yapılması açısından kullanma kılavuzlarına göz atmakta fayda var. Sitemizde bulunan marka ve modellere ait kullanı… Devamı

Çamaşır makinesini kim icat etti

Çamaşır makinesi 1908 yılında Alva John Fisher tarafından icat edilmiştir. Makinenin içine yatay olarak yerleştirilmiş metal tambura kirli çamaşırlar konuluyordu. Tambur, elektrik ya… Devamı

Elektrikli ev aletlerinin arızasını nasıl anlarız?

Servis ya da tamirci çağırdığınızda çok kolayca halledildiğini gördüğünüz sorunları siz de çözebilirsiniz. Problemin ne olduğunu bilirseniz fazla para vermemiş olursunuz. Evler… Devamı

Dikkat Edilecekler!

Beyaz eşya konusunda seçeneklerin bolluğu, deyim yerindeyse “kırk yılda bir” yapılan, fakat oldukça pahalıya mal olan bu alışverişi karmaşıklaştırıyor. En iyi ürünü en ucuza get… Beyaz eşya konusunda seçeneklerin bolluğu, deyim yerindeyse “kırk yılda bir” yapılan, fakat oldukça pahalıya mal olan bu alışverişi karmaşıklaştırıyor. En iyi ürünü en ucuza getirmenin çilesi alternatiflerin çokluğuyla birleşince, bir anda kendinizi içinden çıkılmaz bir durumda bulabilirsiniz. Seçim yapmanıza yardımcı olacak ve beyaz eşya alışverişinizi zevkli hale getirecek önerilerimizi dikkate alarak, işinizi kolaylaştırabilirsiniz. 0312 361 0 900…

Beyaz eşyalar bugün, gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası. İhtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak, enerji tüketimini ise en alt seviyede tutacak beyaz eşya seçenekleri, en ideal olanları. İşte, en temel ihtiyaçlar arasında yer alan beyaz eşya seçenekleri ve tercih yapmanıza yardımcı olacak öneriler:

Fırın Alırken
Fırınlar standart olarak 85×60×60 (yükseklik, genişlik, derinlik) ölçülerinde üretilir. Eğer özel ihtiyaçlarınız varsa, daha yüksek (90 cm) ve daha dar (50 cm) ürünleri ender de olsa piyasada bulabilirsiniz. Türkiye’de satılan fırınların hemen hemen hepsi kendinden 4 göz ocaklıdır.

Çift bölmeli fırınlar, birkaç değişik yemeği aynı anda pişirmek için idealdir. Tek bölmeli fırınlar ise, daha uygun fiyatlarıyla cazip bir alternatif olarak göze çarpmaktadır.

Fırınların, gazlı ve elektrikli seçenekleri mevcuttur. Elektrikli fırınlar, ısı kontrolünü kolaylaştırdığından tercih edilir; ancak çok elektrik harcadıklarından uzun dönemde pahalı bir alternatif olabilir. Gazlı fırınlar ise, özellikle doğalgazın ulaşmış olduğu kullanım alanlarında çok daha ekonomik bir tercih olacaktır. Bu tip fırınlar çabuk ısındıklarından, ızgara yapmak için de idealdir. Gazın veya elektriğin kesildiği şartlarda aç kalmamayı garantilemek istiyorsanız, hem gazlı hem elektrikli kombinasyonlu fırınlara da bir göz gezdirmeyi unutmamalısınız.

Turbo fırınlar, turbo pervaneleri sayesinde fırın içinde homojen ısı dağılımı sağlarken, mini/midi fırınlar ise küçük mutfaklarda yer kazanmak açısından avantajlıdır. Son derece uygun fiyatlı olmalarına rağmen “küçük” olduklarından, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayabilirler. Genellikle standart fırını olan evlerde basit ara öğünleri pişirmek ya da tekrar ısıtmak için kullanılırlar.0312 361 0 900…

Ocak Alırken
Set üstü ocaklar standart 60 cm eninde ve derinliğindedir. Tüplü, doğalgazlı ve elektrikli çeşitleri vardır. Gazlı ocaklar, elektrikliye oranla daha çabuk ısınır ve aynı oranda da çabuk soğur. Elektrikli ocakların çoğu, özellikle de fırın üstü olanları, kolay temizlenebilen seramik ya da camdan üretilir. Portatif tek ya da çift gözlü elektrikli ocakları da piyasada bulabilirsiniz.

Bölmelerin farklı ısı ayarları olmasına özen gösterin.

Buzdolabı Alırken
Üstten kapaklı derin donduruculu buzdolapları, klasik modellerdir ve tam derin dondurucuya az ihtiyaç duyup buzdolabının içindekileri bir hamlede gözden geçirmek isteyenlere göredirler. Çift kapaklı ve derin dondurucusu aşağıda olan modeller, soğutucunun içindekilerin göz seviyesinde kalmasını sağlar ve derin dondurucu kısmı da daha geniştir. Yan yana (gardırop tipi) buzdolapları ise derin dondurucu ve soğutucu bölmelerinin yan yana bulunduğu modeller olup, derin dondurucuyu sık kullananlar için idealdir. İki kısım da neredeyse eşit büyüklüktedir. Geniş tabakların sığması biraz problem olabildiğinden, misafir ağırlamayı sevenler için ideal bir çözüm olmayabilir. Fakat dondurulmuş gıdaları sık tüketiyorsanız, diğer iki seçenekten daha geniş bir derin dondurucu alanınız olacağı kesin.

Buzdolabınızı seçerken, dondurucu ve soğutucu bölmelerinin farklı ısı ayarları olmasına özen gösterin. Bu sayede, söz gelişi dondurmanızı katı seviyorsanız dondurucunuzu daha soğuk bir dereceye ayarladığınızda, soğutucunuzdaki sütün içinde buz kristalleri oluşmayacağından emin olabilirsiniz.

Eğer sık buz tüketiyorsanız, kendinden buz yapma fonksiyonu olan bir buzdolabı seçebilirsiniz. Arada sırada buza ihtiyacınız oluyorsa, bu özellikten vazgeçebilirsiniz; çünkü makinenizin sürekli temiz olmasını sağlamak için devamlı buz atıp yeniden buz yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Unutmayın; tüm ev eşyalarınız arasında en çok elektriği buzdolabınız tüketir; çünkü sürekli çalışmaktadır. Enerji kullanımına duyarlı iseniz, aldığınız buzdolabının enerji standartlarına uyumluluğuna dikkat etmelisiniz. Üretici firmanın etiketinde A’dan G’ye kadar bir enerji sıralaması bulacaksınız. A en verimli, G en az verimli ürünleri simgelemektedir. Buzdolabınızı seçerken enerji tasarrufunu da bir kriter olarak kullanabilirsiniz.

No defrost özelliği, karlanmayı önlemeye yarayan bir tekniktir.0312 361 0 900…

Bulaşık Makinesi Alırken

Standart beyaz plastik tekneli bulaşık makineleri, genellikle en ekonomik olanlarıdır. Lüks modellerde kullanılan paslanmaz çelik tekneli bulaşık makineleri ise, yüksek ısılara daha çabuk çıkabildiklerinden temizlikte daha iyi sonuç verir.

İç sepetlerin derinliği, markadan markaya değişir ve bazı modellerde ayarlanabilir. Alt sepette daha çok yer veren seçenekler; uzun ve geniş tencereleri, tabakları, vazoları yıkamak için gereklidir.

Bulaşık makineniz, evinizde belki de en çok ses çıkaran alettir. Üretici firmanın kataloğunda, gürültü/ses seviyesini bulabilirsiniz (db). Ses seviyesi ne kadar düşükse, o kadar sessiz bir makineyle karşı karşıyasınız demektir.0312 361 0 900…

Servis Bölgelerimiz;

Arçelik Teknik ServisiAnkara 0312 361 0 900 olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren arçelik servisidir. Sunduğumuz ARCELİK SERVİS hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir arçelik servisi olarak görev yapmaktayız.Arçelik servisimiz müşteriye güven veren ve her zaman arcelik servis alan kişilerin yerine kendini koyan güler yüzlü ve problemi çözmeye odaklı anyayışımızla birlikte arçelik servis hizmeti sunmaktayız.

 

 • yenimahalle arçelik servisi
 • keçiören arçelik servisi
 • mamak arçelik servisi
 • batıkent arçelik servisi
 • demetevler arçelik servisi
 • sincan arçelik servisi
 • etimesgut arçelik servisi
 • eryaman arçelik servisi
 • elvankent arçelik servisi
 • urankent arçelik servisi
 • cebeci arçelik servisi
 • abidinpaşa arçelik servisi
 • kurtuluş arçelik servisi
 • hasköy arçelik servisi
 • subayevleri arçelik servisi
 • incirli arçelik servisi
 • danişment arçelik servisi
 • etlik arçelik servisi
 • oran arçelik servisi
 • ankara arçelik servisi
 • ankara arçelik teknik servisi
 • demirlibahçe arçelik servsi
 • emek arçelik servisi
 • bahçelievler arçelik servisi
 • kızılay arçelik servisi
 • dikmen arçelik servisi
 • balgat arçelik servisi
 • öveçler arçelik servisi
 • yüzüncüyıl arçelik servisi
 • çukurambar arçelik servisi
 • atapark arçelik servisi
 • kuşcağız arçelik servisi
 • bağlum arçelik servisi
 • esertepe arçelik servisi
 • ufuktepe arçelik servisi
 • çankaya arçelik servisi
 • hoşdere arçelik servisi
 • esat arçelik servisi
 • seyranbağları arçelik servisi
 • karapürçek arçelik servisi
 • siteler arçelik servisi
 • tuzluçayır arçelik servisi
 • abidinpaşa arçelik servisi
 • kayaş arçelik servisi
 • natoyolu arçelik servisi

 

ANKARA ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ 0 (312 ) 361 0 900